
Болат сым, мырышталған 2.0 мм, ұзындығы 50 м Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Байланыстырушы элемент ретінде, әртүрлі мақсаттағы заттар мен созылу белгілерін байлау және бекіту үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 1.25 кг |
| Қамту | Мырыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Такелаж |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 476-Тростар, шынжырлар, сым |
| Диаметрі | 2 мм |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Болат маркасы | Q195 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996160474 |
- Бағасы: 3 902 ₸

