
Совокты күрек, 220 х 285 мм, "американдық", сабы жоқ, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Американдық" шөмішті күрек 614712, 220 х 285 мм. тұтқасыз, сусымалы материалдармен және құрылыс қоспаларымен жұмыс істеуге арналған. Жиектері көтерілген иілген қалақшаның арқасында құрал тиеу-түсіру жұмыстарының жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді. Кенепті диаметрі 40 мм болатын кез келген ыңғайлы тұтқаға орнатуға болады. Күрек 68451, 68441, 68400, 68422 тармақтарымен үйлесімді. Құрылыс алаңында, сондай-ақ бау-бақша жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы. Артықшылықтары Кең жұмыс бөлігі серіппелі серіппелі болаттан жасалған, сондықтан ол сыну жүктемелеріне төзімді және үлкен салмақты көтере алады. Жұмыс бөлігі жоғары қаттылыққа және беріктікке ие. Күрек лакпен қапталған, бұл оны коррозиядан және механикалық зақымданудан қорғайды. Құрал тұтас штампыланған тулейкамен жабдықталған, сондықтан оның сенімділігі артады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.95 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 151 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 368 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 220 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 280 мм |
| Жұмыс бөлігін шынықтыру | 35-53 HRC |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | глянцевый лак |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 220 мм |
| Штрих-код | 4606800068880 |
- Бағасы: 1 921 ₸

