
Штык күрек, 220 х 270 мм, "американдық", сабы жоқ, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Американдық" 614702 220х270 мм штангалы күрек тұтқасыз, қазу жұмыстарын жүргізуге мүмкіндік береді. Ол жерді қазуға, шұңқырларды қазуға және траншеяларды жасауға пайдалы. Тереңдетілген пішінінің арқасында күрек сусымалы жүктерді тиеу үшін оңтайлы болып табылады. Ал тұлыптың сәл иілуіне байланысты онымен жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені иілу жиілігі, демек, арқаға түсетін жүктеме де азаяды. Кенептің үстіңгі жиегі жерге оңай ену үшін дөңгелек жиегі бар. Артықшылықтары Серіппелі серіппелі болат күрекке қажетті беріктік пен серпімділік береді, оны жоғары жүктеме кезінде деформациядан қорғайды. Пышақтың жақсартылған шынығуы күректің жоғары қаттылығына кепілдік береді, ал сына тәрізді пішіні сынуға төзімділікті арттыруға көмектеседі. Қорғаныш лак жабыны күректе сызаттар мен коррозияның пайда болуына жол бермейді. Тұтас құбырлы тулейка сапты сынудан қорғауды қамтамасыз етеді. Күрек жинау үшін кесінділерді пайдалануға болады 68451, 68447, 68400, 68422, 68441.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.76 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 133 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 363 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 220 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 270 мм |
| Жұмыс бөлігін шынықтыру | 35-53 HRC |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | глянцевый лак |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 220 мм |
| Штрих-код | 4606800068873 |
- Бағасы: 1 863 ₸

