
Жабық өсімдіктерге күтім жасау жинағы, тот баспайтын болаттан жасалған, пластикалық тұтқалар, 3 дана, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 63041 жабық өсімдіктерге күтім жасау жинағы пластикалық тұтқалары бар тот баспайтын болаттан жасалған 3 бөліктен тұрады — тырма, қалақ және отырғызу шұңқыры. Олардың көмегімен сіз топырақты қазып, қопсытуға, көшеттерді трансплантациялауға болады. Жинақ кәстрөлдерде, гүл құмыраларында, балкон жәшіктерінде немесе шағын гүлзарларда өсімдіктерді күтуге жарамды, үйде және елде пайдалы. Артықшылықтары Жұмыс бөлшектері тот баспайтын болаттан жасалған, сондықтан олар берік және берік. Полипропиленнен жасалған тұтқалар ультракүлгін сәулелердің әсерінен бұзылмайды, ал болат бөлшектер коррозиядан қорықпайды, бұл құралдардың ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Жинақ көпіршікті қаптамада келеді, сондықтан барлық құралдарды сатып алмас бұрын тексеруге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған құралдар жиынтығы |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 630-Бақшаға арналған құралдар жиынтығы |
| Жиынтықтағы заттар саны | 3 |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жиынтықтың құрамы | лопатка - 1 шт., грабли четырехзубые - 1 шт., пика посадочная - 1 шт. |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4044996165271 |
- Бағасы: 772 ₸

