
Поршеньді араға арналған ағаш қалақтар S1531L 215/5 мм, HCS, 2 дана, Pro Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағашқа арналған қалақтар Matrix PRO 782006, S1531L, 215/5 мм, HCS, 2 дана. қаптамада, — поршеньді араға арналған құралдар жинағы. Ағаш, фанера, ДВП, ДСП, пластмасса бойынша жұмыстарға қолданылады. Керфтің қалыңдығы 5-тен 190 мм-ге дейін. Олардың көмегімен сіз тікелей жылдам кесуді жасай аласыз. Пышақтардың әмбебап біліктері бар, сондықтан олар жетекші өндірушілердің поршеньді электр араларымен үйлесімді. Өнімдер құрылыс, жөндеу жұмыстары кезінде пайдалы болады, сонымен қатар жазғы коттеджде жұмыс істеуге ыңғайлы болады. Артықшылықтары Кенептер жоғары көміртекті болаттан жасалған, бұл олардың беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Өнімдер вакуумдық пештерде сөндірілген және оңтайлы қаттылығы 48-53 HRC, сондықтан олардың жұмыс істеу мерзімі жоғары. Тістердің 5 TPI қадамы бар, бұл аралаудың жоғары жылдамдығын қамтамасыз етеді. Қаптамада 2 дана бар, бұл үлкен көлемдегі жұмыстарды орындауға жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.085 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Ұзындығы | 239 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 50 жасырын |
| Мақсаты | поршеньді ара |
| Нөмір | S1531L |
| Жұмыс ұзындығы | 215 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 5 мм |
| Ені | 18.6 мм |
| Штрих-код | 4044996156255 |
- Бағасы: 2 063 ₸

