
Поршеньді араға арналған металл қалақтар S522EF 75/1.4 мм, Bimetal, 2 дана, Pro Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Поршеньді араға арналған металл қалақтар Matrix PRO 782008, S522EF, 75/1,4 мм, Bimetal, — қалыңдығы 1,5-тен 4 мм-ге дейінгі профильді алюминий мен қаңылтыр металды кесуге арналған 2 данадан тұратын жинақ. Пышақтардың әмбебап біліктері бар және поршеньді аралардың көптеген үлгілерімен үйлесімді. Құрылыс алаңында, слесарлық шеберханада, сондай-ақ тұрмыста пайдалы болады. Артықшылықтары Пышақтардың негізі 65 Г серіппелі болаттан және жұмыс жиегі M42 жоғары жылдамдықты болаттан жасалған, сондықтан олар жоғары кесу қасиеттерімен үйлескенде беріктік пен кернеуге төзімділікке ие. Тістер 60-64 HRC қаттылығына дейін шыңдалған және тозуға төзімділіктің жоғарылауымен сипатталады. Тістердің қадамы 1,4 мм құрайды, бұл тегіс және дәл кесуді қамтамасыз етеді. Қаптамада 2 файл бар, олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | bimetal, 65Г, М42 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Мин. қаптама | 50 жасырын |
| Мақсаты | поршеньді ара |
| Нөмір | S522EF |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 1.4 мм |
| Ені | 19 мм |
| Штрих-код | 4044996156279 |
- Бағасы: 1 342 ₸

