
Поршеньді араға арналған металл қалақтар S1122EF 200/1.4 мм, Bimetal, 2 дана, Pro Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металлға арналған төсемдер Matrix PRO 782010, S1122EF, 200/1,4 мм, Bimetal, 2 дана. — поршеньді араға арналған жабдықтар жинағы. Қаңылтыр, оның ішінде түрлі-түсті металдар, сондай-ақ қалыңдығы 180 мм-ге дейінгі құбырлар мен алюминий профильдері кесіледі. Көптеген заманауи электр араларымен үйлесімді. Кенептер құрылыс және бөлшектеу жұмыстарын жүргізу, сондай-ақ тұрмыстық міндеттерді шешу үшін қолданылады. Артықшылықтары Беріктік пен икемділікпен үйлесетін тамаша кесу қасиеттері — пышақтың негізі 65 Г серіппелі болаттан жасалған, оған M42 жоғары жылдамдықты болаттан жасалған жұмыс жиегі дәнекерленген. Жоғары жұмыс ресурсы — тістер 60-64 HRC қаттылығына дейін шыңдалған және кесу қасиеттерін ұзақ уақыт сақтайды. Тегіс және дәл аралау — тістердің қадамы 1,4 мм, корпусы тегістелген. Шығын материалдарын үнемдеу — қаптамада 3 дана, ол ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.078 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 295 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Ұзындығы | 227 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | bimetal, 65Г, М42 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Мин. қаптама | 50 жасырын |
| Мақсаты | поршеньді ара |
| Нөмір | S1122EF |
| Жұмыс ұзындығы | 200 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 1.4 мм |
| Ені | 19 мм |
| Штрих-код | 4044996156293 |
- Бағасы: 2 234 ₸

