
Поршеньді араға арналған ағаш қалақтар S1111K 200/8.5 мм, HCS, 2 дана, Pro Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Поршеньді араға арналған ағаш қалақтар Matrix PRO 782012, S1111K, 200/8,5 мм, HCS, 2 дана. қаптамада, жетекші өндірушілердің көптеген электр араларымен үйлесімді. Олар жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП-дан, фанерадан және пластмассадан тікелей кесінділер шығарады. Керфтің қалыңдығы 175 мм-ге дейін жетуі мүмкін. Файлдар ағаш бұтақтарын кесуге жарамды. Кәсіби салада және тұрмыста ағаш ұсталық жұмыстарды жүргізу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Полотнолар жоғары беріктік пен беріктікке ие, өйткені олар кернеулер мен механикалық зақымдарға төзімді 65 Г жоғары көміртекті болаттан жасалған. Тістер тозуға төзімділігімен ерекшеленеді, өйткені олар вакуумдық пеште 48-53 HRC қаттылыққа дейін шыңдалған. Файлдар жоғары өнімділікпен сипатталады, өйткені тістердің қадамы арқасында 8,5 мм жылдам кесуді қамтамасыз етеді. Қаптама жұмыстың үлкен көлеміне жетеді, себебі ол 2 кенепті қамтиды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.09 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 295 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Ұзындығы | 227 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 50 жасырын |
| Мақсаты | поршеньді ара |
| Нөмір | S1111K |
| Жұмыс ұзындығы | 200 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 8.5 мм |
| Ені | 18.6 мм |
| Штрих-код | 4044996156316 |
- Бағасы: 1 498 ₸

