
Поршеньді араға арналған әмбебап жүздер S1222VF, 275/1.8-2.5 мм, Bimetal, 2 дана, Pro Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әмбебап поршеньді аралау дискілері Matrix PRO 782003, S1222VF, 275/1,8-2,5 мм, Bimetal, 2 дана. қаптамада ағаштан, пластмассадан, қаңылтырдан, фанерадан, ДСП-дан дайындамаларды аралауға мүмкіндік береді, сонымен қатар алюминий профильдерімен және шегелері бар ағаштармен жұмыс істейді. Материалға байланысты кесу тереңдігі 3-тен 250 мм-ге дейін болады. Кенептер құрылыс алаңында, әртүрлі құрылымдарды жөндеу, бөлшектеу кезінде пайдалы болады, үйде және елде пайдалы болады. Файлдың артықшылықтары биметалдан жасалған (негізі серіппелі болат, жұмыс жиегі жоғары жылдамдықты болат), сондықтан олар беріктік пен серпімділікпен үйлескенде жоғары кесу қабілетімен ерекшеленеді. Кесу жиегінің қаттылығы 60-64 HRC құрайды, сондықтан ол ұзақ уақыт пайдалану кезінде өзінің жұмыс сапасын сақтайды. Ауыспалы қадамы 1,8-2,5 мм тістер кез келген материалдарды жылдам және сапалы кесуді қамтамасыз етеді. Қаптамада 2 кенеп бар, бұл үлкен көлемдегі жұмыстарды орындауға жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.093 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 367 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | bimetal, 65Г, М42 |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл |
| Мин. қаптама | 50 жасырын |
| Мақсаты | поршеньді ара |
| Нөмір | S1222VF |
| Жұмыс ұзындығы | 275 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 1.8 мм, 2.5 мм |
| Ені | 19 мм |
| Штрих-код | 4044996156224 |
- Бағасы: 3 008 ₸

