
Ағашқа арналған бұрғылар жинағы, 4-5-6-8-10 мм, 5 дана, алтыбұрышты шанақ, пластик қап, Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағашқа арналған бұрғылар жинағы Matrix 70283, 5 дана. 4-5-6-8-10 мм алтыбұрышты шанағы бар, жөндеу, әрлеу және құрылыс жұмыстарын жүргізуге арналған. Оның көмегімен ағаштың кез келген қаттылығында шағын диаметрлі тесіктерді алуға болады. Жоғары сапалы жинақ қарқынды кәсіби пайдалануға арналған. Артықшылықтары Жиынтықтың құрамдас бөліктері аспаптық болаттан жасалған және 38-48 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, бұл олардың беріктігі мен сенімділігін қамтамасыз етеді. Бұрғыларды автоматты түрде қайрау есебінен тесіктер сапалы және тегіс алынады. Бұрғылардағы орталық шпилька жұмыстың дәлдігін айтарлықтай арттырады, алдын ала бұрғылау қажеттілігін болдырмайды. Жиынтықтағы барлық бұрғылардың жылтыратылған беті бар, соның арқасында саңылаулар сынбайды. Алтыбұрышты біліктің арқасында бұрғылар жұмыс кезінде айналмайды. Жинақ ілгіші бар пластик қорапта келеді, оны тасымалдауға және стендке қоюға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 165 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.17 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 702-Цилиндрлік сапты ағашқа арналған бұрғылар |
| Пәндер саны | 5 |
| Максималды диаметрі | 10 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 25 жасырын |
| Минималды диаметр | 4 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Штрих-код | 4044996159508 |
- Бағасы: 2 362 ₸

