
Айыр 6 мүйізді, қазу, 195 х 220 мм, соғылған, сабы жоқ, Арти, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
195х220 мм, бау-бақша жұмыстарын жүргізу үшін оңтайлы, 195х220 мм, ARTI 63839 жалған 6 мүйізді шанышқылар: қопсыту, жерді қазу және аэрациялау, арамшөптерді қазу және түйнектерді жинау. 6 тісті кең айыр қарашірік пен көңді тазалауға және тасымалдауға да пайдалы. Артықшылықтары Ұштары сүйір 6 тіс тіпті кептеліп қалған жерді де оңай тесіп, жұмысты жеңілдетеді. Тістердің үшбұрышты профилі құралдың иілу жүктемелеріне төзімділігін қамтамасыз етеді. Айырлар соғу әдісімен серіппелі-серіппелі болаттан жасалған, сондықтан олардың ресурсы жоғары. Ұнтақ эмальмен қапталғандықтан, шанышқылардың коррозияға төзімділігі жоғары. Диаметрі 40 мм ұзартылған тулейка сабақты мықтап бекітуге және оның сыну қаупін азайтуға мүмкіндік береді. Айырға арт. 68425 тұтқасын орнатуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Тістердің саны | 6 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 195 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 410 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 195 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 220 мм |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 638-Айыр |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін дайындау әдісі | соғылған |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | эмаль |
| Тістердің профилі | үшбұрышты |
| Тістердің өлшемі | 7 х 7 мм |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4606800068897 |
- Бағасы: 3 314 ₸

