
Айыр 6 мүйізді, қазу, 195 х 220 х 1320 мм, соғылған, ағаш сабағы, Арти, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
195х220х1320 мм ағаш кесіндісі бар ARTI 63805 соғылған 6 мүйізді қазғыш шанышқылар бау-бақша жұмыстарын жүргізу үшін оңтайлы болып табылады: қопсыту, жерді қазу және желдету, арамшөптерді қазу және түйнектерді жинау. 6 тісті кең айыр қарашірік пен көңді тазалауға және тасымалдауға да пайдалы. Артықшылықтары Ұштары сүйір 6 тіс тіпті кептеліп қалған жерді де оңай тесіп, жұмысты жеңілдетеді. Тістердің үшбұрышты профилі құралдың иілу жүктемелеріне төзімділігін қамтамасыз етеді. Айырлар соғу әдісімен серіппелі-серіппелі болаттан жасалған, сондықтан олардың ресурсы жоғары. Ұнтақ эмальмен қапталғандықтан, шанышқылардың коррозияға төзімділігі жоғары. Ағаш тұтқа айырларды ыңғайлы пайдалануды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 2.1 кг |
| Тістердің саны | 6 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 195 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 195 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 220 мм |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 638-Айыр |
| Тұтқаның диаметрі | 40 мм |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1320 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқа материалы | сүрек ӘК |
| Жұмыс бөлігін дайындау әдісі | соғылған |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | эмаль |
| Тістердің профилі | үшбұрышты |
| Тістердің өлшемі | 7 х 7 мм |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Тұтқаның түсі | қайың |
| Штрих-код | 4606800068903 |
- Бағасы: 4 005 ₸

