
Былғарыға және картонға арналған кескіш, D 2.5, 3.0, 3.5, 4.0, 4.5, 5 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 18360 былғары мен картонға арналған кескіш (тескіш) әртүрлі диаметрлі тесіктерді жасауға мүмкіндік береді: 2,5, 3,0, 3,5, 4,0, 4,5, 5,0 мм. Оның көмегімен қалыңдығы 3 мм-ге дейінгі борпылдақ бұйымдарды тесуге болады. Бұл шеберханада және үйде жұмыс істеуге арналған тамаша құрал.Артықшылықтары Кескіштің беріктігі мен сенімділігіне жоғары сапалы өндіріс материалдарының арқасында қол жеткізіледі — тескіштер 40 Cr (40 X) болаттан, ал анвил жезден жасалған.Никельді жабын кескішті коррозияның пайда болуынан қорғайды.Құюға арналған тұтқалар қолға ыңғайлы орналасады, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 23 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.275 кг |
| Топ | Бекіткіш сақиналарға арналған қысқыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 183-Бекіткіш сақиналарға арналған қысқыштар, былғарыға арналған кескіштер |
| Диаметрлер, мм | 2,5, 3,0, 3,5, 4,0, 4,5, 5,0 |
| Тескіштердің материалы | Болат 40 Cr (40 Х) |
| Тұтқаның материалы | Латунь |
| Мин. қаптама | 10 жасырын |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Тесілетін материалдың қалыңдығы | 3 мм-ге дейін |
| Штрих-код | 4044996156422 |
- Бағасы: 1 803 ₸

