
Тамшы тәріздес ілмек, Сибртех мойынтірегі бар D 20 x 140 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Топса болат есіктерді, қақпаларды, торларды, шкафтарды жасауда қолданылады.Дәнекерлеу арқылы бекітіледі. Тамшы пішіні топсаның құрылымға орналасуын жеңілдетеді.Жезден жасалған шайба немесе мойынтірек айналуды жеңілдетеді.Ерекшеліктерішығанның тамшы тәрізді пішініартықшылықтарықұрылымдағы ыңғайлы орналасуқақпаның тамшы тәрізді жиынтығы - 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.368 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Ілмектер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 920-Гараж ілмектері |
| Диаметрі | 20 мм |
| Ұзындығы | 140 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Нысан | Тамшы тәрізді |
| Штрих-код | 4044996157122 |
- Бағасы: 1 159 ₸

