
Пластикалық желдеткіш тырма, 580 мм, 26 жалпақ тіс, тұтқасы жоқ, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 61711 желдеткіш пластикалық тырмалары 26 жалпақ тістері бар, 580 мм, тұтқасы жоқ, көгалдарды тазалауға арналған. Кең жұмыс бөлігі қоқыс пен құлаған жапырақтарды жинауға мүмкіндік беретін бетті максималды жабуды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Тырмалар ылғалға және ультракүлгін сәулелерге төзімді серпімді полипропиленнен жасалған, сондықтан олар ұзақ уақыт қызмет етеді. Негіз қатайтқыштармен қамтамасыз етілген, ал тістерде қосымша аралық бар, сондықтан тырма сыну қаупінсіз жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Тырманың салмағы 360 г құрайды, соның арқасында жұмыс кезінде шаршау пайда болмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.36 кг |
| Тістердің саны | 26 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 580 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 580 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Тырма |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 617-Желдеткіш тырмалар |
| Тулейканың диаметрі | 25 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800068217 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

