
Пластикалық тырмалар, 655 мм, 13 дөңгелек тіс, пішен, сабы жоқ, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
13 дөңгелек тістері және жұмыс бөлігінің ені 655 мм, сабы жоқ Sibrtech 61717 пішендік пластикалық тырма — шабылған шөптер мен шөптерді жинауға арналған бау-бақша құралдары. Тырмалар тұтқасыз жеткізіледі — диаметрі 30 мм штангамен үйлесімді ең қолайлысын таңдауға болады. Артықшылықтары Тырма температураның өзгеруіне және ультракүлгін сәулелерге төзімді жоғары сапалы полипропиленнен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Қалыңдатылған тіс профилі мен қатайтқыштардың арқасында тырма ауыр жүктемелерге төтеп бере алады және сынбайды. Салмағы 320 г жеңіл болғандықтан, тырмамен ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.32 кг |
| Тістердің саны | 13 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 655 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 84 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 166 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 655 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Тырма |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 616-Тік қайырмалар |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тістердің қимасы | круглый зуб |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800068231 |
- Бағасы: 930 ₸

