
Пластикалық тырмалар, 380 мм, 11 түзу тіс, күшейтілген, тұтқасыз, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 61736 арматураланған пластик тырма, 11 түзу тістері және жұмыс бөлігінің ені 380 мм, сабы жоқ, топырақты қопсытуға, сондай—ақ аумақты тазалауға арналған бау-бақша құралдары. Тырмалар тұтқасыз жеткізіледі — диаметрі 25 мм штангамен үйлесімді ең қолайлысын таңдауға болады. Артықшылықтары Тырма температураның өзгеруіне және ультракүлгін сәулелерге төзімді жоғары сапалы полипропиленнен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Қалыңдатылған тіс профилі мен қатайтқыштардың арқасында тырма ауыр жүктемелерге төтеп бере алады және сынбайды. Тістердің сүйір ұштарының арқасында тырма жерге оңай енеді. Салмағы 165 г жеңіл болғандықтан, тырмамен ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.165 кг |
| Тістердің саны | 11 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 380 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 78 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 380 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Тырма |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 616-Тік қайырмалар |
| Тулейканың диаметрі | 25 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тістердің қимасы | тік тіс |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800068255 |
- Бағасы: 914 ₸

