
Пластикалық желдеткіш тырмалар, 620 мм, 27 жалпақ тіс, тұтқасы жоқ, Ресей, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Желдеткіш пластикалық тырма Palisad 61709 27 жалпақ тісті, 620 мм, тұтқасы жоқ, көгалдар мен бақша төсектеріндегі ұсақ қоқыстар мен жапырақтарды тазалауға арналған. Тегіс тістер өсімдіктерге зақым келтірместен аумақты тиімді тазартады. Тырмалар диаметрі 25 мм тулейка астындағы шламдармен үйлесімді. Артықшылықтары Жұмыс бөлігінің ені 620 мм учаскені барынша қамтуды қамтамасыз етеді, бұл тазалау уақытын қысқартады. Тырма серпімді және ультракүлгін сәулелеріне төзімді полипропиленнен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Негізінде құралдың беріктігін арттыратын қатайтқыштар бар. Сынудан сенімді қорғау үшін тістер кергішпен толықтырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.53 кг |
| Тістердің саны | 27 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 620 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 620 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Тырма |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 617-Желдеткіш тырмалар |
| Тулейканың диаметрі | 25 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800068262 |
- Бағасы: 1 944 ₸

