
Тез қысылатын, күшейтілген тіреуіш қысқышы, пластикалық корпусты рычагты-ысырмалы механизм, 500 х 100 х 661 мм,
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 20729, 500 x 100 x 661 мм, көлденең қимасы 5 x 22 мм штангасы бар, арматураланған пластик корпусы және рычагты ысырма механизмі бар тірек және пиньонды жылдам қысқыш қысқыш бөлшектерді желімдеу, сондай-ақ беру, бұрғылау және басқа өңдеу үшін қысқа мерзімді бекітуге арналған. . Рычагты ысырма механизмі дайындаманы айтарлықтай күшпен қысу арқылы жылжымалы иекті қысқа қашықтыққа жылжытуға мүмкіндік береді. Қысқыш ағаш шеберханасында пайдалы, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Болат рельс және соққыға төзімді пластиктен жасалған арматураланған корпус айтарлықтай қысу жүктемелеріне төтеп бере алады. Алынбалы бекітілген иекті қысқышты аралық құралға айналдырып, рельсте айналдыруға болады. Пластикалық губкалар дайындамалардың бетін зақымдамайды, бұл ағашпен жұмыс істеу үшін маңызды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 135 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 630 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 34.5 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.84 кг |
| Қысқыш тереңдігі | 100 мм |
| Топ | Струбцины F-образные |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 207-Тірек қысқыштар |
| Қысқыш | рычагты-ысырмалы |
| Корпус материалы | Соққыға төзімді пластик |
| Тұтқаның материалы | Ударопрочный пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қысқыштың ені | 500 мм |
| Штрих-код | 4044996155814 |
- Бағасы: 2 849 ₸

