
Бекіту бұрышы тең жақты 2 мм, KUR 160 x 160 x 200 мм Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 46596 KUR 160 х 160 х 200 мм тең бүйірлі бекіту бұрышы, ағаш элементтерді тік бұрыштарда біріктіру үшін қолданылады. Диаметрі 5 мм саңылаулар тиісті өлшемдегі бұрандалар мен өздігінен бұрап тұратын бұрандаларға арналған. Перфорацияланған бекіткіштер құрылыста, жиһаз және сәндік құрылымдарды құрастыруда қолданылады. Артықшылықтары Сенімді қосылыс — бұрыш берік болаттан жасалған. Коррозияға төзімділік және ұзақ мерзімділік — бұйымға мырыш жабыны жағылған. Оңай орнату — орнату үшін арнайы дағдылар мен жабдық қажет емес.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Қамту | Мырыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.85 кг |
| Биіктігі | 160 мм |
| Топ | Перфорацияланған бекітпе |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 464-Перфорацияланған бекітпе |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Материал | Болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Ені | 160 мм |
| Штрих-код | 4606800066763 |
- Бағасы: 800 ₸

