
Бұрыштық қосқыш 2 мм, US 145 x 145 x 35 мм Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 46598 бұрыштық қосқыш, US 145 x 145 x 35 мм, құрылымдық элементтерді тік бұрыштарда бекіту үшін қолданылады. Бекіту үшін бұрандаларға, өздігінен бұрап тұратын бұрандаларға немесе тиісті өлшемдегі шегелерге арналған диаметрі 5 мм тесіктер қарастырылған. Қосқыш құрылыста қолданылады, жиһазды құрастыру кезінде де пайдалы. Артықшылықтары Берік болаттан жасалғандықтан, сенімді және берік бекітуді құрайды. Үй ішінде де, сыртта да қолдануға болады, өйткені ол мырыш жабынымен коррозияның пайда болуынан қорғалған. Орнату оңай, себебі орнату үшін арнайы дағдылар мен күрделі жабдық қажет емес.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 145 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.11 кг |
| Топ | Перфорацияланған бекітпе |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 464-Перфорацияланған бекітпе |
| Материал | Болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Штрих-код | 4606800066787 |
| Биіктігі | 35 мм |
| Ені | 145 мм |
| Ұзындығы | 145 мм |
| Қамту | Мырыш |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

