
Планкасы бар ЗР2-2 ойма орамасы, мырыш, 5 дана (Металлист) Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мырышпен қапталған штангасы бар металлист ЗР2-2 91502 ойық орамасы, 5 дана, құлыптау механизмі ретінде пайдаланылады, ол тұтқаның көмегімен ашылады. Бұл есіктер мен терезелерді орнату кезінде пайдалы, олардың қалыпты жұмысын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Ораманың ресурсы жоғары, себебі болаттан жасалған. Мырыш жабыны ораманы коррозиядан қорғайды. жинақтағы 5 орам бірнеше бөлмеге терезелер мен есіктерді орнатуға жеткілікті.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 6 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПЕРМЬ-СТАНДАРТ-ТЕСТ" сертификаттау және сапа орталығы" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/006.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.368 кг |
| Топ | Аппараттық бұйымдар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 915-Аппараттық бұйымдар |
| Материал | Болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қамту | Мырыш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Штрих-код | 4606800066886 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

