
Жүкқұжат орамасы ЗD 2, мырыш, 5 дана (Металлист) Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мырыш жабыны бар металлист ЗФ-2 91503 жүкқұжат орамасы, 5 дана, ішкі жағынан желдеткіштерге орнатылады. Оның көмегімен терезені бір қолмен тез және оңай ашуға және жабуға болады. Орамды орнату оңай, себебі ол жақтауға бұралып, кесілмейді. Артықшылықтары Орамның беріктігі мен сенімділігін ол жасалған болат қамтамасыз етеді. Орам мырыш жабынының арқасында коррозияға ұшырамайды. Орам бірнеше желкөзге жетеді, себебі жиынтыққа 5 дана кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.147 кг |
| Қамту | Мырыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 6 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПЕРМЬ-СТАНДАРТ-ТЕСТ" сертификаттау және сапа орталығы" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/006.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Аппараттық бұйымдар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 915-Аппараттық бұйымдар |
| Материал | Болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Штрих-код | 4606800066893 |
- Бағасы: 513 ₸

