
Перфорацияланған монтаждық таспа, 1.5 мм, LM 4см х 10 м, бұранда. 4.5-5 мм, мырыш Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 46582 перфорацияланған монтаждау таспасы мырышпен қапталған, қалыңдығы 1,5 мм, ені 4 см және ұзындығы 10 м, саңылаулары 4,5-5 мм, құрылыс конструкцияларының элементтерін бекітуге немесе нығайтуға арналған. Кабельдік коммуникацияларды төсеу, құбырларды монтаждау, қабырғаларды тұрғызу кезінде қалауды арматуралау, арқалық жүйелерді нығайту кезінде қолданылады. Кез келген материалдардан — ағаштан, тастан, кірпіштен, бетоннан, металдан жасалған беттерге бекітіледі. Монтаждау перфорацияланған таспа құрылыс және жөндеу жұмыстарында пайдалы болады. Артықшылықтары Монтаждау перфорацияланған таспа қалыңдығы 1,5 мм болаттан жасалған, сондықтан ол беріктік пен жүктемелерге төзімділікпен сипатталады. Таспаның беті мырышталған, яғни ол ультракүлгін сәулелердің әсеріне және коррозияға төзімді, сондықтан ол ашық ауада немесе жоғары ылғалдылық жағдайында пайдалануға жарамды. Таспа тесілген (тесіктердің өлшемі 4,5-5 мм), сондықтан ол тиісті өлшемдегі аппараттық құралдармен оңай және жылдам бекітіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 4.18 кг |
| Топ | Перфорацияланған бекітпе |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 464-Перфорацияланған бекітпе |
| Ұзындығы | 10 мм |
| Материал | Болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қамту | Мырыш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Қалыңдық | 1.5 мм |
| Ені | 40 мм |
| Штрих-код | 4606800066626 |
- Бағасы: 3 567 ₸

