
Қысқыштар, 300 x 3.6 мм, пластик, көк, 100 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық қысқыштар (кабельдік байламдар) сымдар мен кабельдерді таңу, бекіту және таңбалаудың ең жылдам, ыңғайлы және үнемді әдістерінің бірі ретінде электр жұмыстарын жүргізу, сауда стендтерін безендіру, тауарларды сатып алу кезінде қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| Қаптамадағы саны | 100 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.146 кг |
| Топ | Сантехникалық, пластмасса, металл қамыттар |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 455-Пластмасса қысқыштар мен қапсырмалар |
| Қамту диаметрі max | 80 мм |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Материал | Нейлон |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс температуралары | -35 °С-тан +85 °С-қа дейін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 3.6 мм |
| Штрих-код | 4044996158266 |
- Бағасы: 1 427 ₸

