
Қырғыш, жүзі 100 мм, пластикалық тұтқа, 200 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 79529 қырғышының ұзындығы 200 мм, жүзі ені 100 мм, пластик тұтқасы бар — керамика, шыны, металл және басқа да тегіс беттерден ескі бояулар мен лактарды кетіруге арналған қол құралы. Оның екі жақты жүзі бар, оның өткір жағы бояу мен лак қалдықтарын, монтаж көбігін кетіруді, жапсырмалар мен сағызды кетіруді жеңілдетеді. Доғал жағы тығыздағышты, ерітінділерді, толтырғыштарды және цементті кетіру үшін қырғышты пайдалануға мүмкіндік береді. Пышақ тозған жағдайда жаңа құралды сатып алудың қажеті жоқ, себебі пышақты ауыстыруға болады. Қырғыш жөндеу кезінде пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтарыжапырақ берік көміртекті болаттан жасалған, бұл құралдың жұмыс қабілеттілігінің жоғары ресурсын қамтамасыз етеді.Пластикалық тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.Пышақты жабатын қақпақ құралды сақтау және тасымалдау қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.Пышақ корпусқа мықтап бекітілген, сондықтан ол жұмыс кезінде босап кетпейді және құлап кетпейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.069 кг |
| Топ | Қырғыштар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 795-Қырғыштар |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жүздің түрі | фиксированное |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Пышақтың ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4044996150147 |
- Бағасы: 661 ₸

