
Қырғыш, бекітілген жүзі 100 мм, резеңкеленген металл тұтқасы, 250 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 79541 қырғышының ұзындығы 250 мм, ені 100 мм бекітілген жүзі, резеңкеленген металл тұтқасы бар, екі жақты жүзі бар, оның үшкір жағы ескі бояуды, монтаж көбігін, жапсырмаларды және басқа ластаушы заттарды тазалауға ыңғайлы. Пышақтың доғал жағымен қырғыш құрылыс қоспаларының, цементтің және шыбықтың қалдықтарын тиімді түрде кетіреді. Құралды плиткалар, шыны және керамикалық беттер үшін пайдалануға болады. Оның ауыстырылатын кенептері бар және ұзақ мерзімді пайдалануға арналған. Қырғыш жөндеу кезінде пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтары Көміртекті болаттан жасалған металл жүзі бар қырғыштың жұмыс істеу мерзімі жоғары.Қырғыштың корпусы механикалық кернеулерге төзімді.Пышақты жабатын алынбалы қақпақ құралды сақтау және тасымалдау қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.Пышақ мықтап бекітілген, сондықтан ол жұмыс кезінде құлап кетпейді.Металл тұтқа қырғыштың сенімділігін арттырады.Тұтқаның резеңкеленген жабыны бар, сондықтан ол қолыңыздан сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.122 кг |
| Топ | Қырғыштар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 795-Қырғыштар |
| Тұтқаның материалы | металлическая обрезиненная |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жүздің түрі | фиксированное |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Пышақтың ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4044996150116 |
- Бағасы: 739 ₸

