
Жұмыс подмостары, сатылар саны 3 х 6 х 3, (арт. серт.: 2340363) Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алюминий профилі Антисептикалық фанерадан жасалған алынбайтын жұмыс алаңы Жұмыс жағдайына оңай орнатылады және оңай сақтау және тасымалдау үшін бүктеледі Престелген алюминий профилінен жасалған тірек пен протекторды қауіпсіз көтеру және түсіру үшін ойығы бар протектордың орнын автоматты түрде бекітетін сенімді құлыптар Беріктік пен сенімділікті арттыру үшін ең жоғары жүктеме орындарында тіректерді қосымша күшейту. Баспалдақтардың тіректермен түйіскен жерлерінде бірнеше рет жағу беріктік пен беріктікті қамтамасыз етеді. Жұмыс кезінде сырғып кетпеу үшін тіректердегі пластик ұштар.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 480 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 830 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.АЖ40.Н00062 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "СамараТест" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.АЖ40.Н10062.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 13.1 кг |
| Алаңның биіктігі | 830 мм |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 1680 х 460 х 150 мм |
| Топ | Баспалдақтар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 977-Баспалдақ-басқыштар |
| Ұзындығы | 830 мм |
| Максималды жүктеме | 150 кг |
| Материал | Алюминий |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс биіктігі | 2.83 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800067982 |
- Бағасы: 62 060 ₸

