
Мұнара-тура, жұмыс биіктігі 3.2 м Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мұнара-тура 97971, жұмыс биіктігі 3,2 м, биіктікте құрылыс, жөндеу, әрлеу және монтаждау жұмыстарын жүргізу үшін қолданылады. Құрылымның жүк көтергіштігі 150 кг — сайтта шебер өзін орналастыра алады және қажетті құралдар мен материалдарды орналастыра алады. Мұнара тез жиналады және дөңгелектерінің арқасында оны дұрыс орынға жылжыту оңай. Тірек пен арқалықтың артықшылықтары престелген алюминий профильдерінен жасалған, бұл конструкцияның берік және сонымен бірге жеңіл екенін білдіреді. Платформада топсалы люк бар, соның арқасында одан көтерілу және түсу мүлдем қауіпсіз. Алаң ылғалға төзімді сырғымайтын фанерадан жасалған, бұл оның қызмет ету мерзімін және жұмыс қауіпсіздігін арттырады. Тұғырды тіректердің әртүрлі деңгейлерінде бекітуге болады, бұл құрылымды баспалдақтарға және басқа көлбеу беттерге орнату кезінде ыңғайлы. Траверстер реттеледі, соның есебінен мұнараны қабырғаға жақын орналастыруға болады. Тіректерде екі компонентті пластиктен жасалған сырғанауға қарсы төсемдер бар, сондықтан жұмыс кезінде мұнара орнынан қозғалмайды. Тур мұнарасын құрастыру және орнату өте оңай, ал бөлшектелген кезде оны сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1960 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.АЖ40.Н00062 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "СамараТест" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.АЖ40.Н10062.pdf |
| _пакеттегі ені | 525 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 16.45 кг |
| Алаңның биіктігі | 1.09 мм |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 1960 x 525 x 150 мм |
| Топ | Баспалдақтар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 977-Баспалдақ-басқыштар |
| Ұзындығы | 1960 мм |
| Сатылар саны | 7 |
| Максималды жүктеме | 150 кг |
| Материал | Алюминий |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс биіктігі | 3.2 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800067999 |
- Бағасы: 77 047 ₸

