
Кесілген фанера арасы, 300 мм, қыздырылған тіс 3D, 11-12 TPI, үш бөліктен тұратын тұтқа, Pro Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Фанераға арналған ара арамен Matrix PRO 23145 ұзындығы 300 мм қалақшасы бар, қыздырылған тістері 3D қайрауымен және қадамы 11-12 TPI, 3 компонентті тұтқасы бар, ағаш ұстасы жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады. Ағашты, фанераны, ДСП-ны бойлық және көлденең бағытта аралайды. Ара қашаумен жұмыс істеу үшін жарамды. 2-2,3 мм қадаммен жұқа тістердің арқасында кесу тегіс және тегіс болады. Тістерді үш жақты қайрау құралдың өнімділігін арттырады. Пышақтың алдыңғы жағындағы ара дискісі аралауды бастауды жеңілдетеді. Артықшылықтары 65Mn көміртекті серіппелі болат жүзі беріктік пен деформацияға төзімділікпен сипатталады. Қыздырылған тістер қайрауды ұзақ уақыт ұстайды, бұл құралдың жоғары жұмыс істеу мерзімін қамтамасыз етеді. Коррозияға қарсы лак жабыны араның қызмет ету мерзімін ұзарта отырып, тоттың пайда болуына жол бермейді. Эргономикалық үш компонентті сырғымайтын беті бар тұтқа жұмыс кезінде жайлылық пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді. Жапондық жабдықта қатаң технологиялық бақылаумен жасалған араның сапасы жоғары.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.35 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 32 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 440 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Пилы |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 231-Ағаш ұсталық аралар |
| Жайманың ұзындығы | 300 мм |
| Тістер | 3D |
| Жайманың болат маркасы | Т10А |
| Мин. қаптама | 10 жасырын |
| Мақсаты | қорап үшін |
| Кенепті жабу | түссіз |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Тістердің қадамы | 11-12 TPI |
| Штрих-код | 4044996153537 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

