
Дәл аралау жұмыстарына арналған ағаш аралау, 400 мм, 3D қыздырылған тіс, 14 TPI, үш бөліктен тұратын тұтқа, Pro
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 400 мм қалақшасы, 14 TPI қадамы бар қыздырылған тістері және 3D қайрауы бар, 3 компонентті тұтқасы бар Matrix PRO 23553 ағаш арасы ағаштан, фанерадан және ДСП дайындамаларымен дәл аралау жұмыстарына арналған. Бойлық және көлденең аралауды орындай алады. Тістердің қадамы 14 TPI құрайды, бұл кесудің дәлдігін қамтамасыз етеді. Тістерді 3D-қайрау темір араның өнімділігін арттырады. Құрал ағаш шеберханасында пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Қалақ 65Mn серіппелі болаттан жасалған, соның арқасында оның беріктігі мен тозуға төзімділігі бар. Қыздырылған тістердің қаттылығы 46-52 HRC құрайды, сондықтан олар қайрауды ұзақ уақыт ұстайды. Кенепке коррозиядан қорғайтын қорғаныш лак жабыны жағылған. Пышақ 3 бұрандамен мықтап бекітілген, сондықтан қарқынды аралау кезінде тұтқадан құлап кетпейді. Үш компонентті резеңкеленген тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және алақанға сырғып кетпейді, бұл ұзақ жұмыс кезінде қолдың жүктемесін азайтады. Қол ара жапондық жабдықта барлық технологиялық стандарттарға сәйкес жасалған, бұл оның жоғары сапасына кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 32 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.475 кг |
| Топ | Пилы |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 235-Ағашқа арналған "МАТРИЦА" темір аралары |
| Жайманың ұзындығы | 400 мм |
| Тістер | 3D |
| Жайманың болат маркасы | Т10А |
| Мин. қаптама | 10 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Кенепті жабу | түссіз |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Тістердің қадамы | 14 TPI |
| Штрих-код | 4044996153513 |
- Бағасы: 3 402 ₸

