
Ағашқа арналған қол ара, 450 мм, қызартылған тіс 3D, 7-8 TPI, үш компонентті тұтқа, Pro Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 450 мм қалақшасы бар, 3D қайрау және 7-8 TPI қадамы бар қыздырылған тістері бар, үш бөліктен тұратын тұтқасы бар Matrix PRO 23582 ағаш арасы фанераны, ағашты және ДСП-ны бойлық және көлденең аралауға арналған. 7-8 TPI қадамы бар 3D қайрау тістері жылдам кесуді қамтамасыз етеді. Темір аралау ағаш ұсталығында қолданылады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Пышақ деформацияларға төзімді, себебі 65Mn серіппелі болаттан жасалған. Жұмыс жиегі кесу қасиеттерін ұзақ уақыт сақтайды, өйткені оның тістері шыңдалған және қаттылығы 46-52 HRC. Кенептің беті коррозияға ұшырамайды, себебі оған қорғаныш лак жабыны жағылған. Эргономикалық үш компонентті тұтқаның арқасында темір арамен шаршамай ұзақ уақыт жұмыс істеуге болады. Құралдың сенімділігін өндірістің барлық кезеңдерінде қатаң технологиялық бақылауды жүзеге асыратын өндіруші растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.55 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 32 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 550 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Пилы |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 235-Ағашқа арналған "МАТРИЦА" темір аралары |
| Жайманың ұзындығы | 450 мм |
| Тістер | 3D |
| Жайманың болат маркасы | Т10А |
| Мин. қаптама | 10 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Кенепті жабу | түссіз |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Тістердің қадамы | 7-8 TPI |
| Штрих-код | 4044996153568 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

