
Дәл аралау жұмыстарына арналған "Тіс" ағаш арасы, 400 мм, қыздырылған тіс 2D, 14 TPI, екі бөліктен тұратын тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 400 мм қалақшасы, 2D қайрауы бар қыздырылған тістері және 14 TPI қадамы бар Sibrtech "Тіс" 23828 ағаш арасы, екі бөліктен тұратын тұтқасы ағаш, фанера және ДСП бойынша дәл аралау жұмыстарына арналған. Екі жақты кесу үшін қолайлы. Бір дюймге 14 саны бар жұқа тісті кесу бөлігі ұқыпты және таза кесуді орындайды. Қажет болса, темір араның жиегін қайрауға болады. Құрал ағаш шеберханасында пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтары:Беріктік пен төзімділік — пышақ серпімділік пен тозуға төзімділік үшін 65Mn серіппелі болаттан жасалған.Жұмысқа қабілеттіліктің жоғары ресурсы — тістер шыңдалған.Коррозиядан қорғау — кенепке лак жабыны жағылған.Сенімділік — тұтқа соққыға төзімді пластиктен жасалған және 3 бұранданың көмегімен кенепке бекітілген.Жұмыс кезіндегі жайлылық — тұтқа резеңкеленген, сондықтан алақанға сырғып кетпейді және ұзақ аралау кезінде қолдың жүктемесін азайтады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 26 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 495 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 142 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Топ | Пилы |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 238-Ножовки "Сибртех" по дереву |
| Жайманың ұзындығы | 400 мм |
| Тістер | 2D |
| Жайманың болат маркасы | 65Ж |
| Мин. қаптама | 10 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Кенепті жабу | түссіз |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Тістердің қадамы | 14 TPI |
| Штрих-код | 4044996153483 |
- Бағасы: 2 568 ₸

