
Найзалы күрек, 210 х 290 х 1150 мм, тұтас металл, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 210 x 290 x 1150 мм болатын Sibrtech 61472 тұтас металл штангалы күрек кәсіби қазу жұмыстарын жүргізуге арналған. Бұл құрылысшыларға траншеялар мен шұңқырларды қазу үшін пайдалы болады, сонымен қатар бағбандарға көкөніс бақшасын қазу үшін пайдалы болады. Жұмыс пышағының үстіңгі жиегі жұмысты жеңілдететін дөңгелек пішінге ие, өйткені күрек жерге оңай енеді. Артықшылықтары Күректің жоғары беріктігі мен серпімділігін ол жасалған серіппелі-серіппелі болат, қосымша шынықтыру қамтамасыз етеді. Тоттануға қарсы балға жабыны күректе тоттың пайда болуына жол бермейді. Металлдан жасалған күрек сына тәрізді қалақшамен жабдықталған, оның қабырғалары қатайтылған, соның арқасында сынуға төзімділігі жоғары. Қосымша тұтқа ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.72 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Ұзындығы | 1150 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 290 мм |
| Жұмыс бөлігін шынықтыру | 40-50 HRC |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Тұтқаны бекіту | қолмен доғалық дәнекерлеу |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Тұтқаның материалы | Болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Тұтқаның жабын түрі | ұнтақ эмаль |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 210 мм |
| Штрих-код | 4044996159607 |
- Бағасы: 6 144 ₸

