
Қалақты күрек, 245 х 295 х 1150 мм, тұтас металл, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 245 x 295 x 1150 мм болатын Sibrtech 61473 тұтас металл күрек қазу жұмыстарына арналған. Оның көмегімен шұңқырларды таңдауға, топырақты және сусымалы материалдарды жылжытуға, сондай-ақ ерітінділерді дайындауға болады. Биік тақталар тапсырмаларды орындауды жеңілдетеді. Тұтас құбырлы тулейка күректің сынуға төзімділігін арттырады. Құрал кәсіби пайдалануға арналған, тұрмыста да қолдануға жарамды. Артықшылықтары Қалыңдығы 1,4 мм серіппелі серіппелі болаттан жасалған жұмыс бөлігі қажетті серпімділік пен иілу жүктемелеріне төзімділікті қамтамасыз етеді. Болат тұтқаның штангаға дәнекерленген бекітпесі құралдың сынуын болдырмайды. Балғалы эмаль жабыны коррозиядан, механикалық зақымданудан және коррозиялық заттардан қорғауды қамтамасыз етеді. Қосымша тұтқа күректі ұзақ уақыт жұмыс істегенде де мықтап ұстауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.76 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 245 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Ұзындығы | 1150 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 295 мм |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Тұтқаны бекіту | қолмен доғалық дәнекерлеу |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Тұтқаның материалы | Болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Тұтқаның жабын түрі | ұнтақ эмаль |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 245 мм |
| Штрих-код | 4044996159614 |
- Бағасы: 6 420 ₸

