
Траншеялық күрек, 125 х 360 х 1150 мм, тұтас металл, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 125 x 360 x 1150 мм болатын Sibrtech 61474 тұтас металл траншеялық күрек жаңа траншеяларды жасауға және ескілерін тазалауға арналған, сонымен қатар ағаштар мен бұталарды отырғызуда қолданылады. Бүктелген үстіңгі жиек — басу — жерге батыруды жеңілдетеді. Тұтас құбырлы тулейка тұтқаға дәнекерленген, бұл құрылымның беріктігін арттырады. Құрал бау-бақша жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Қалыңдығы 1,9 мм серіппелі-серіппелі болаттан жасалған сына тәрізді қалақ иілу жүктемелеріне төзімді. Шыңдалған жұмыс бөлігі жоғары қаттылыққа және тозуға төзімділікке ие. Болат сабы жоғары жүктеме кезінде сынбайды. Балғамен эмальмен қаптау құралды коррозиядан қорғайды және оның қызмет ету мерзімін ұзартады. Қосымша тұтқа айтарлықтай күш салуға мүмкіндік береді, сонымен қатар ұзақ уақыт жұмыс істегенде жайлылықты арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.7 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Ұзындығы | 1150 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 360 мм |
| Жұмыс бөлігін шынықтыру | 40-50 HRC |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Тұтқаны бекіту | қолмен доғалық дәнекерлеу |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Тұтқаның материалы | Болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Тұтқаның жабын түрі | ұнтақ эмаль |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 125 мм |
| Штрих-код | 4044996159621 |
- Бағасы: 6 089 ₸

