
Найзалы күрек, 150 х 210 х 715 мм, талшықты шыны сабы, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
150 x 210 x 715 мм талшықты шыны тұтқасы бар Sibrtech 61475 штык күрегі жер жұмыстарын жүргізуге арналған. Бұл құрылыс алаңында немесе көкөніс бақшасында төсек қазу, шұңқыр қазу және т.б. үшін пайдалы. Кенептің үстіңгі жиегі бүгілген, сондықтан ол жерге оңай енеді. Артықшылықтары Қаттылық және серпімділік — жұмыс жүзі орындалды берік рессорлы-серіппелі болаттан жасалған және шыңдалған. Иілуге беріктік — мата сына тәрізді пішінге ие. Ұнтақты жабын — жұмыс бөлігі коррозияның пайда болуынан қорғалған. Тұтас құбырлы ұзартылған тулейка — күрек сенімділігімен ерекшеленеді, сабының сынуына жол берілмейді. Сенімді бекіту — тұтқа қысқыш сақина мен тойтармалар арқылы тұтқаға жалғанған. Талшықты шыны тұтқа — күрек конструкциясы ауырлатпайды, тұтқа ультракүлгін сәулелердің әсеріне төзімді. Жұмыстың ыңғайлылығы — күрек резеңке қондырмасы бар пластик тұтқамен толықтырылған. Шағын өлшемдері 150 x 210 x 715 мм — шектеулі кеңістікте, мысалы, жылыжайда немесе жылыжайда жұмыс істеуге болады, сонымен қатар күректі көліктің жүксалғышында тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 715 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Ұзындығы | 715 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 210 мм |
| Жұмыс бөлігін шынықтыру | 40-50 HRC |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Тұтқаны бекіту | тойтармалар |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Тұтқаның материалы | полипропилен, термопластикалық резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 150 мм |
| Штрих-код | 4044996159638 |
- Бағасы: 3 225 ₸

