
Найзалы күрек, 210 х 290 х 1150 мм, талшықты шыны сабы, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
210 x 290 x 1150 мм талшықты шыны тұтқасы бар Sibrtech 61476 штык күрегі жер жұмыстарын жүргізуге арналған. Бұл құрылыс алаңында немесе көкөніс бақшасында төсек қазу, шұңқыр қазу және т.б. үшін пайдалы. Кенептің үстіңгі жиегі бүгілген, сондықтан ол жерге оңай енеді. Артықшылықтары Қаттылық және серпімділік — жұмыс жүзі орындалды берік рессорлы-серіппелі болаттан жасалған және шыңдалған. Иілуге беріктік — мата сына тәрізді пішінге ие. Ұнтақты жабын — жұмыс бөлігі коррозияның пайда болуынан қорғалған. Тұтас құбырлы ұзартылған тулейка — күрек сенімділігімен ерекшеленеді, сабының сынуына жол берілмейді. Сенімді бекіту — тұтқа қысқыш сақина мен тойтармалар арқылы тұтқаға жалғанған. Талшықты шыны тұтқа — күрек конструкциясы ауырлатпайды, тұтқа ультракүлгін сәулелердің әсеріне төзімді. Жұмыстың ыңғайлылығы — күрек резеңке қондырмасы бар пластик тұтқамен толықтырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Ұзындығы | 1150 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 290 мм |
| Жұмыс бөлігін шынықтыру | 40-50 HRC |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Тұтқаны бекіту | тойтармалар |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Тұтқаның материалы | полипропилен, термопластикалық резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 210 мм |
| Штрих-код | 4044996159645 |
- Бағасы: 4 937 ₸

