
Қалақты күрек, 235 х 290 х 1150 мм, талшықты шыны сабы, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
235 x 290 x 1150 мм талшықты шыны тұтқасы бар Sibrtech 61477 шөмішті күрек шұңқырларды іріктеуге, сондай-ақ сусымалы материалдарды жылжытуға және ерітінділермен жұмыс істеуге арналған. Оның материалды ұстауды жеңілдететін және жұмыс тиімділігін арттыратын биік жақтары бар арнайы пішінді жұмыс пышағы бар. Ұзартылған тұтас құбырлы тұтқа жоғары жүктеме кезінде сабақты сынудан қорғайды. Күрек құрылыс алаңында және қала маңындағы аумақта пайдалы. Артықшылықтары Пышақ серіппелі серіппелі болаттан жасалған, бұл оның иілу жүктемелері кезінде беріктігі мен серпімділігін қамтамасыз етеді. Ұнтақты эмаль жабыны жұмыс пышағын коррозиядан және механикалық зақымданудан қорғайды, құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Талшықты шыны сабы жоғары беріктікке және коррозияға төзімділікке ие, бұл күректің сенімділігін арттырады. Қосымша екі бөліктен тұратын тұтқа ұзақ уақыт жұмыс істегенде де сенімді ұстау мен жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.735 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 235 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Ұзындығы | 1150 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 290 мм |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Тұтқаны бекіту | тойтармалар |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Тұтқаның материалы | полипропилен, термопластикалық резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 235 мм |
| Штрих-код | 4044996159652 |
- Бағасы: 5 021 ₸

