
Траншеялық күрек, 127 х 360 х 1150 мм, талшықты талшықты тұтқа, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 61478 талшықты шыны тұтқасы бар траншея күрегі, 127 x 360 x 1150 мм, траншеяларды қазу және тазалау үшін пайдаланылады, ағаштар мен бұталарды отырғызу кезінде ойықтарды қалыптастыруға жарамды. Кенептің сына тәрізді пішіні және иілген үстіңгі жиегі бар, сондықтан ол жерге оңай енеді. Ұзартылған тұтас штампталған тулейканың арқасында құрал сынуға төзімді. Күрек кәсіби қолдануға арналған, бірақ оны күнделікті өмірде де қолдануға болады. Артықшылықтары Беріктік — қалақ қалыңдығы 1,9 мм серіппелі-серіппелі болаттан жасалған. Тозуға төзімділік — жұмыс бөлігі шыңдалған және жоғары қаттылыққа ие. Коррозияға төзімділік — мата ұнтақ эмальмен қапталған, ал сабағы талшықты шыныдан жасалған. Сенімділік — талшықты талшықты тұтқа жоғары беріктігімен ерекшеленеді. Жұмыстың ыңғайлылығы — екі компонентті резеңкеленген тұтқа ұзақ уақыт жұмыс істегенде де қолыңызда сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.635 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 127 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Ұзындығы | 1150 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 360 мм |
| Жұмыс бөлігін шынықтыру | 40-50 HRC |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Тұтқаны бекіту | тойтармалар |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Тұтқаның материалы | полипропилен, термопластикалық резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 127 мм |
| Штрих-код | 4044996159669 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

