
Найзалы күрек, 210 х 290 х 1150 мм, лакталған ағаш сабы, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
210 x 290 x 1150 мм ағаш лакпен қапталған тұтқасы бар Sibrtech 61479 штык күрегі кәсіби жер жұмыстарын жүргізуге арналған. Бұл құрылысшыларға траншеялар мен шұңқырларды қазу үшін пайдалы болады, сонымен қатар бағбандарға көкөніс бақшасын қазу үшін пайдалы болады. Жұмыс пышағының үстіңгі жиегі жұмысты жеңілдететін дөңгелек пішінге ие, өйткені күрек жерге оңай енеді. Артықшылықтары Күректің жоғары беріктігі мен серпімділігін ол жасалған серіппелі-серіппелі болат және қосымша шынықтыру қамтамасыз етеді. Тоттануға қарсы балға жабыны күректе тоттың пайда болуына жол бермейді. Күрек тұтас құбырлы тюльмен және қабырғалары қатайтылған сына тәрізді төсеммен жабдықталған, соның арқасында оның сынуға төзімділігі жоғары. Қатты ағаштан жасалған қалемше кеуіп кетуден және ылғалдың әсерінен қорғау үшін лакпен қапталған. Қосымша пластикалық тұтқа ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Пышақты тұтқаға бекіту тойтармалар арқылы жүзеге асырылады, сондықтан ол мықтап бекітілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.52 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Ұзындығы | 1150 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 290 мм |
| Жұмыс бөлігін шынықтыру | 40-50 HRC |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Тұтқаны бекіту | тойтармалар |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Тұтқаның жабын түрі | жылтыр лак |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 210 мм |
| Штрих-код | 4044996159676 |
- Бағасы: 4 305 ₸

