
Қалақты күрек, 250 х 295 х 1150 мм, лакталған ағаш сабы, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш лакпен қапталған тұтқасы бар Sibrtech 61480 шөмішті күрек, 250 x 295 x 1150 мм, шұңқырларды іріктеуге, қиыршық тасты, көмірді, құмды жылжытуға ыңғайлы, сонымен қатар құрылыс қоспаларын дайындауда қолданылады. Кенептің бүйір жиектері жоғары қарай бүгілген, сондықтан күрекпен топырақты, сусымалы және түйіршікті материалдарды алу ыңғайлы. Қалыңдығы 1,4 мм серіппелі серіппелі болаттан жасалған кең жұмыс бөлігі серпімді және айтарлықтай иілу жүктемелеріне төтеп бере алады. Күрек құрылыс алаңында және қала маңындағы аумақта пайдалы болады. Артықшылықтары Кенептің беріктігі тұтас штампыланған тулейканың есебінен ұлғайтылған. Құралдың сенімділігі қатты ағаштан жасалған кесіндімен қамтамасыз етіледі. Сабақ кеуіп кетуден және ылғалдың әсерінен лакпен қорғалған. Кенеп коррозияға ұшырамайды, өйткені ол балғамен эмальмен қапталған. Күрекпен жұмыс істеу ыңғайсыздықты тудырмайды, өйткені тұтқаның сенімді ұстауды қамтамасыз ететін қосымша тұтқасы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.475 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Ұзындығы | 1150 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 295 мм |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Тұтқаны бекіту | тойтармалар |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Тұтқаның жабын түрі | жылтыр лак |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 250 мм |
| Штрих-код | 4044996159683 |
- Бағасы: 4 515 ₸

