
Еденге арналған кәсіби щетка 500 мм, алты қатарлы, ұзын қылшықты, темір тұлып, Сибртех тұтқасынсыз
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Еденге арналған кәсіби щетка Сибртех 84624 ұзындығы 50 см, 6 қатарлы, ұзын қылшықты және темір тұлыптары бар, тұтқасы жоқ, тұрғын үйлерді, техникалық және шаруашылық үй-жайларды, сондай-ақ жолдарды, баспалдақтарды және тротуарларды тазалауға арналған. Қатты қылшықтардың арқасында бетон төсемдерін және өздігінен тегістейтін едендерді орнату кезінде бетті тегістеу және ауа көпіршіктерін кетіру үшін ине роликтің орнына пайдалануға болады. Қылқалам үлкен аумақтарда жұмыс істеуге ыңғайлы, себебі оның жұмыс бөлігінің ұзындығы 50 см. Сабақ бөлек сатып алынады, щетка 68432, 68443, 68414 үлгілерімен үйлесімді.Артықшылықтары66 мм ұзындықтағы, 6 қатарлы байламдарда орналасқан, жоғары сапалы тазалауды қамтамасыз етеді.Қатты қатты ағаштан жасалған төсеніш жоғары беріктікке ие.Тозуға төзімді синтетикалық материалдан жасалған қылшықтар төсемде мықтап ұсталады, сондықтан щетка ұзақ уақыт пайдалануға төтеп бере алады.Металл тулейканың арқасында щетка қарқынды пайдалану кезінде сынбайды.Көлбеу тулейка жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.518 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 133 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 52 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Қылқаламдар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 846-Щеткалар |
| Қылқаламның ұзындығы | 500 мм |
| Тулейканың материалы | металл |
| Қылшық материалы | PET |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Төлейка | без резьбы |
| Қылшықтардың түсі | сине-зеленый |
| Штрих-код | 4606800064950 |
- Бағасы: 1 986 ₸

