
Автокөлікке арналған реттелетін тұғырлар, 3 т, H көтергіштігі 280-430 мм, 2 дана, Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жүк көтергіштігі 3 т, көтеру биіктігі 295-425 мм, 2 дана Stels 51627 реттелетін автокөлік тіректері. жиынтықта, жеңіл көліктерді жөндеу кезінде қосымша тірек ретінде пайдаланылады. Тұғырлар автомобильді тісті бекіту механизмі бар реттелетін өзектердің көмегімен қажетті биіктікте ұстайды. Әрбір қауіпсіздік бағанасы өзекшенің кездейсоқ түсіп кету қаупін болдырмайтын қауіпсіздік түйреуішімен жабдықталған. Тұғырлар кәсіби және өз бетінше автожөндеу үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Шойын штангасы мен дәнекерленген болат корпус конструкцияға беріктік береді. Тіреулерде тіреулердің тұрақтылығын және олар орнатылған беттің тұтастығын қамтамасыз ететін платформалар бар. Қауіпсіздік түйреуіштері шынжырларға ілінеді, сондықтан олар жоғалмайды. Жинақтың салмағы 5,425 кг, сондықтан оны сапарларға алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5.425 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 335 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51621_51627_51633.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 195 мм |
| Бренд | STELS |
| Көтеру биіктігі | 280 мм |
| Көтеру биіктігі | 430 мм |
| Жүк көтергіштігі | 3000 кг |
| Топ | Машинаға арналған реттелетін тұғырлар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 516-Машинаға арналған тұғырлар, трансмиссиялық тұғырлар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996157061 |
- Бағасы: 17 700 ₸

