
Автокөлікке арналған реттелетін тұғырлар, 6 т, H көтергіштігі 415-605 мм, 2 дана, Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жүк көтергіштігі 6 т, көтеру биіктігі 385-600 мм Stels 51633 реттелетін автокөлік тұғырлары, 2 дана. жиынтықта, автокөлікті жөндеу кезінде қосымша тірек ретінде пайдаланылады. Тұғырлар автомобильді тісті бекіту механизмі бар реттелетін өзектердің көмегімен қажетті биіктікте ұстайды. Әрбір қауіпсіздік бағанасы өзекшенің кездейсоқ түсіп кету қаупін болдырмайтын қауіпсіздік түйреуішімен жабдықталған. Тұғырлар кәсіби және өз бетінше автожөндеу үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Шойын штангасы мен дәнекерленген болат корпус конструкцияға беріктік береді. Тіреулерде тіреулердің тұрақтылығын және олар орнатылған беттің тұтастығын қамтамасыз ететін платформалар бар. Қауіпсіздік түйреуіштері шынжырларға ілінеді, сондықтан олар жоғалмайды. Жинақтың салмағы 10 кг, сондықтан оны сапарға шығаруға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 10 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 420 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51621_51627_51633.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | STELS |
| Көтеру биіктігі | 415 мм |
| Көтеру биіктігі | 605 мм |
| Жүк көтергіштігі | 6000 кг |
| Топ | Машинаға арналған реттелетін тұғырлар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 516-Машинаға арналған тұғырлар, трансмиссиялық тұғырлар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996157078 |
- Бағасы: 33 840 ₸

