
Рулетка Autostop, 5 м х 19 мм, екі компонентті корпус, автоматты бекіту, Pro Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix PRO Autostop 32551, 5 м x 19 мм таспа өлшемі, екі бөліктен тұратын корпуста, кенепті автоматты түрде бекітетін, нысандар мен қашықтықтарды өлшеу үшін қолданылады. Корпус соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған, ал резеңке элементтер оның механикалық кернеулерге төзімділігін арттырады. Тойтармалар өлшеу төсемінің соңындағы ілгекті мықтап бекітеді. Рулетка кәсіби және тұрмыстық қолдану үшін жарамды.Артықшылықтарыілгектің қалыңдығын тегістейтін "true zero" жылжымалы ілмегінің арқасында өлшеу нәтижелері жоғары дәлдікпен сипатталады.Таспа автоматты түрде ұзартылған күйде бекітіледі, бұл өлшеуді жеңілдетеді және жылдамдатады.Нейлон бау рулетканы білегіңізге іліп қою арқылы қолыңызды босатуға мүмкіндік береді.Корпуста қысқыш бар, оның көмегімен рулетканы белдік белдікке бекітуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 310-Қалталы "MATRIX" рулеткалары |
| Ұзындығы | 5 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Таспа материалы | Болат |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996152912 |
- Бағасы: 1 684 ₸

