
Ағаш егеуқұйрық аулағыш, 175 х 83 х 10 мм, Сибртех күшейтілген
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 93929, 175 х 83 х 10 мм ағаштан жасалған күшейтілген егеуқұйрық қақпан тышқандар мен егеуқұйрықтарды жоюға арналған. Қарапайым және ақаусыз серіппелі жүйе құрылғының тиімділігін қамтамасыз етеді. Ағаш негіз мен болат механизм берік құрылымды құрайды. Ықшам өлшемдер егеуқұйрықтарды балалар мен үй жануарларының қолы жетпейтін жерде кез келген жерде орналастыруға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Сыртқы әсерлерге жоғары сезімталдық кеміргіштердің жемді ұрлауын болдырмайды. Қуатты серіппемен нығайтылған конструкция зиянкестердің кепілді жойылуын қамтамасыз етеді. Егеуқұйрық қақпанында сынғыш бөлшектер жоқ және техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 280 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 235 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.156 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 9382-Тышқан қақпандары |
| Ұзындығы | 175 мм |
| Механизм | Серіппелі |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Ені | 83 мм |
| Штрих-код | 4044996150901 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

