
Суткорезге арналған телескопиялық болат сырық, 1.3 - 2.4 м, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 68418 телескопиялық болат кескіш штанганың ұзындығы 1,3-2,4 м диапазонында реттеледі, бұл бұтақтарды кесуге немесе айтарлықтай биіктікте жемістерді жинауға мүмкіндік береді. Өнім 60593 және 60581 штангалық кескіштерді немесе 65710 жеміс жинағышты орнатуға арналған. Саяжайға күтім жасау үшін пайдалы.Артықшылықтарыштанга берік болаттан жасалған, сондықтан ол ұзақ мерзімді пайдалануға арналған.Штанганың беті ұнтақ эмаль жабынымен тоттан қорғалған.Резеңкеленген ұшының арқасында құбырдың ішіне ылғал кірмейді.Резеңкеленген төсем ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді және жұмыс ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.02 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 28 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Қалемшелер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 684-Қалемшелер, саптар |
| Диаметрі | 24 мм |
| Ұзындығы | 2400 мм |
| Болат маркасы | орташа көміртекті |
| Материал | орташа көміртекті болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қамту | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Түсі | Күлгін |
| Штрих-код | 4044996160283 |
- Бағасы: 4 000 ₸

