
Суткорезге арналған болат штанга, 1.5 м, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 1,5 м Palisad 68419 болат кескіш штанга 60593 және 60581 штангалық кескіштерді және 65710 жеміс жинағышты орнатуға арналған. Биік орналасқан бұтақтарды кесуге немесе баспалдақтарды пайдаланбай жемістерді алып тастауға мүмкіндік береді. Саяжай учаскелерінің иелеріне пайдалы болады.Артықшылықтарыштанга болаттан жасалған, бұл оның беріктігі мен беріктігін анықтайды.Ұнтақты эмаль жабыны бұйымды коррозиядан қорғайды, ал тұтқасы ылғалдың ішке енуіне жол бермейді.Резеңкеленген тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.63 кг |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 28 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Қалемшелер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 684-Қалемшелер, саптар |
| Диаметрі | 24 мм |
| Болат маркасы | орташа көміртекті |
| Материал | орташа көміртекті болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қамту | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Түсі | Күлгін |
| Штрих-код | 4044996160290 |
- Бағасы: 1 604 ₸

