
Арасы бар штангалы сушкез, түзу кесінді, болат тулейка 25 мм, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 25 мм болат тұлыптары бар Palisad 60593 арасы бар түзу кесілген штангалы кескіш диаметрі 20 мм-ге дейінгі тірі бұтақтарды кесуге арналған. Ара ағаш бұтақтарын қалыңдығы 60 мм-ге дейін кесуге мүмкіндік береді. Тефлон жабынының арқасында кескіш пышақ ағашты оңай кеседі, сонымен қатар тот баспайды. Жоғары орналасқан бұтақтарға арамен кескішті ұзынырақ штангаға орнату арқылы қол жеткізуге болады. Құрал жазғы коттеджде жұмыс істеу үшін қолданылады.АртықшылықтаРыжұмыс пышағы жоғары көміртекті болаттан жасалған және индукциялық сөндіруден өткен, сондықтан ол тозуға төзімді.Кесу жиегін дәлме-дәл қайрау кескіштің жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.Орташа көміртекті болаттан жасалған құйма сынуға төзімді, бұл кескіштің сенімділігін арттырады.Тірек жүзі мен тулейка ұнтақ эмальмен қапталған, сондықтан коррозияға төзімді.Ара жоғары сапалы жапондық аспаптық болаттан жасалған, сондықтан ол айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады.Ара тістері үш қырлы қайралған және ажыратылған, бұл жұмыстың жоғары жылдамдығын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.88 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6051-Қайшылар |
| Ұзындығы | 560 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 20 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті болат |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | сучкорез - для живых веток, пила - для сухих и увядших веток |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | прямой рез, пила |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Штрих-код | 4044996160276 |
- Бағасы: 6 277 ₸

